12.6.2017

Máte v sobě kapku dobrodužné neposedné krve? Rádi cestujete a nevadí bydlet letos na jednom místě a napřesrok třeba jinde? Spokojíte se raději s menším prostorem, ale máte rádi účelnost a praktické uspořádání bez zbytečností? Pokud na uvedené otázky odpovídáte ano, jste ideálními kandidáty na obyvatele mobilního domu. 
 
 

Potřebujete pozemek 

Velká část lidí totiž nepotřebuje ke svému životu příliš rozsáhlou plochu, která by jim patřila a říkala pane. Naopak. Spokojí se relativně s málem, ale mají rádi svobodu. Nehledají za každou cenu hmotné hodnoty, stačí jim menší, ale prakticky zařízený byt. Přesně takoví lidé si zamilují mobilní dům. Podlehnou jeho kouzlu.
 
Mobilní domy se hodí pro lidi, kteří se třeba stěhují za prací. Pár let pracují na jednom místě, pak se přesunou jinam. Odstěhovat si svůj byt třeba 100 kilometrů jinam není tak nereálná představa. Určitě je lepší si vzít po vzoru šneka svůj dům sebou a bydlet ve vlastním. Klidně si můžete mobilní dům nechat usadit na pronajatý pozemek s přípojkou vody a elektřiny v dosahu. Není to problém.
 
I když na dopravu domu musíte počítat s finanční částkou 20-25 tisíc Kč, přesná suma se liší podle vzdálenosti, neprohloupíte. Nakonec se vám to vyplatí. 
 

Využijte výhod mobilního bydlení

Mladé páry, rozvedení lidé, single lidé, senioři, ti všichni mohou využít pohostinnosti mobilního domu. Čerpají z výhod, které jim mobilní dům na celoroční bydlení nabízí. Tedy těší se z výborně provedeného zateplení stěn i podlahy. Využití hlukové izolace příček v domku. Mají k dispozici moderně vybavenou koupelnu. Prostor sice není velký, tvoří plochu o rozměrech 10 x 4 metry, ale je velmi účelně poskládaný.
 
Dvě obytné místnosti, předsíňka. Chcete-li se opravdu přesvědčit, jaký komfort nabízí mobilní dům Superior, navštivte showroom v Tehovci, kde ho si ho můžete prohlédnout.