Zdá se vám řešení opěrných zdí pomocí litého betonu příliš drahé a náročné? Máme pro vás mnohem jednodušší řešení, díky kterému navíc ušetříte i více než polovinu finančních prostředků.
 
 

Finančně úsporné řešení s obrovským množstvím využití a variabilitou

Jedná se o prefabrikované prvky opěrných zdí betonu. Tyto prvky mají obrovský potenciál uplatnění a manipulace s nimi je velmi jednoduchá, stejně jako jejich usazování. K dispozici jsou standardně v několika variantách rozměrů, ale je možné také pořízení těchto prvků na míru konkrétního projektu. Jakékoli úpravy rozměrů, tloušťky a dalších parametrů nejsou po dohodě s investorem problém.
 
Tyto prefabrikované betonové opěrné zdi jsou nabízeny v několika základních variantách: L prvky, T prvky a rohová řešení. Tyto prvky lze využít při výstavbě a rekonstrukcích pozemních komunikací, stavbách dělicích stěn a opěrných zdí skládek, hnojišť apod., k tvorbě obrubníků a bezpočtu dalších účelů.
 

Dlouhá životnost a obrovská odolnost, jednoduchá manipulace i osazení

Životnost prefabrikovaných dílů je prakticky neomezená a snadno odolávají zatížení i klimatickým podmínkám. Proti působení mrazu jsou tyto prvky již z výroby opatřeny nepostřehnutelným zakřivením bočních stěn a na přání je možné vyrobit prvky i se zakřivením zadních stěn a s dalšími úpravami.
 
Díly jsou dováženy obvykle na europaletách, ale záleží na rozměrech konkrétních prvků. Vykládka se provádí ideálně pomocí jeřábu stejně jako jejich konečné osazování. Nejlepší formou skladování je na podložce z dřevěných desek s proložením jednotlivých dílů.